CP-508254-5-X TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: CP-508254-5-X
Packaging: Bulk
Length: 2.000" (50.80mm)
Width: 1.000" (25.40mm)
Material - Body: Polyester (PET)
Label Type: Die Cut
Applications: General
Color - Background: Clear
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CP-508254-5-X, Packaging: Bulk, Length: 2.000" (50.80mm), Width: 1.000" (25.40mm), Material - Body: Polyester (PET), Label Type: Die Cut, Applications: General, Color - Background: Clear.