CP-635381-2.5-X TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: CP-635381-2.5-X
Packaging: Bulk
Length: 2.500" (63.50mm) 2 1/2"
Width: 1.500" (38.10mm) 1 1/2"
Material - Body: Polyester (PET)
Label Type: Die Cut
Applications: General
Color - Background: Clear
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CP-635381-2.5-X, Packaging: Bulk, Length: 2.500" (63.50mm) 2 1/2", Width: 1.500" (38.10mm) 1 1/2", Material - Body: Polyester (PET), Label Type: Die Cut, Applications: General, Color - Background: Clear.