CP-680UH-ID20
CP-680UH-ID20 SR PASSIVES
CP-ANTENA-680 µH ID-20MM.pdf
Виробник: SR PASSIVES
Category: RF antennas
Description: Antenna; RFID; 125kHz; Øout: 25mm; Øint: 20mm; H: 8mm; 680uH
Frequency: 125kHz
Internal diameter: 20mm
Outside diameter: 25mm
Kind of antenna: RFID
Type of communications modules accessories: antenna
Inductance: 0.68mH
Height: 8mm
на замовлення 4 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: RF antennas, Description: Antenna; RFID; 125kHz; Øout: 25mm; Øint: 20mm; H: 8mm; 680uH, Frequency: 125kHz, Internal diameter: 20mm, Outside diameter: 25mm, Kind of antenna: RFID, Type of communications modules accessories: antenna, Inductance: 0.68mH, Height: 8mm.