Продукція > SR PASSIVES > CP-690UH-10-515-4
CP-690UH-10-515-4
CP-690UH-10-515-4 SR PASSIVES
CP-690UH-10-515-4.PDF
Виробник: SR PASSIVES
Category: RF antennas
Description: Antenna; RFID; 125kHz; Body dim: 14.5x56x4.8mm; 690uH
Type of communications modules accessories: antenna
Kind of antenna: RFID
Inductance: 690µH
Usable dimensions: 10x51.5x4.8mm
Body dimensions: 14.5x56x4.8mm
Frequency: 125kHz
на замовлення 9 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: RF antennas, Description: Antenna; RFID; 125kHz; Body dim: 14.5x56x4.8mm; 690uH, Type of communications modules accessories: antenna, Kind of antenna: RFID, Inductance: 690µH, Usable dimensions: 10x51.5x4.8mm, Body dimensions: 14.5x56x4.8mm, Frequency: 125kHz.