Продукція > SR PASSIVES > CP-690UH-ID60H85
CP-690UH-ID60H85
CP-690UH-ID60H85 SR PASSIVES
CP-690UH-ID60H85.PDF
Виробник: SR PASSIVES
Category: RF antennas
Description: Antenna; RFID; 125kHz; Øout: 62mm; Øint: 60mm; H: 8.5mm; 690uH
Frequency: 125kHz
Internal diameter: 60mm
Outside diameter: 62mm
Kind of antenna: RFID
Type of communications modules accessories: antenna
Inductance: 690µH
Height: 8.5mm
на замовлення 11 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: RF antennas, Description: Antenna; RFID; 125kHz; Øout: 62mm; Øint: 60mm; H: 8.5mm; 690uH, Frequency: 125kHz, Internal diameter: 60mm, Outside diameter: 62mm, Kind of antenna: RFID, Type of communications modules accessories: antenna, Inductance: 690µH, Height: 8.5mm.