Продукція > SR PASSIVES > CP-7.15MH-ID15
CP-7.15MH-ID15
CP-7.15MH-ID15 SR PASSIVES
CP-7.15MH-ID15.PDF
Виробник: SR PASSIVES
Category: RF antennas
Description: Antenna; RFID; 125kHz; Øout: 22mm; Øint: 15mm; H: 2.2mm; 7.15mH
Frequency: 125kHz
Internal diameter: 15mm
Outside diameter: 22mm
Kind of antenna: RFID
Type of communications modules accessories: antenna
Inductance: 7.15mH
Height: 2.2mm
на замовлення 20 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: RF antennas, Description: Antenna; RFID; 125kHz; Øout: 22mm; Øint: 15mm; H: 2.2mm; 7.15mH, Frequency: 125kHz, Internal diameter: 15mm, Outside diameter: 22mm, Kind of antenna: RFID, Type of communications modules accessories: antenna, Inductance: 7.15mH, Height: 2.2mm.