CP-755UH-ID30
CP-755UH-ID30 SR PASSIVES
CP-755UH-ID30.PDF
Виробник: SR PASSIVES
Category: RF antennas
Description: Antenna; RFID; 125kHz; Øout: 34mm; Øint: 30mm; H: 3.5mm; 755uH
Frequency: 125kHz
Internal diameter: 30mm
Outside diameter: 34mm
Kind of antenna: RFID
Type of communications modules accessories: antenna
Inductance: 755µH
Height: 3.5mm
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: RF antennas, Description: Antenna; RFID; 125kHz; Øout: 34mm; Øint: 30mm; H: 3.5mm; 755uH, Frequency: 125kHz, Internal diameter: 30mm, Outside diameter: 34mm, Kind of antenna: RFID, Type of communications modules accessories: antenna, Inductance: 755µH, Height: 3.5mm.