CP-762381-2.5-X TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 2500 per Roll
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Material: Polyester
Label Type: Die Cut
Label Size: 3.00" x 1.50" (76.2mm x 38.1mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCT, Packaging: 2500 per Roll, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Polyester, Label Type: Die Cut, Label Size: 3.00" x 1.50" (76.2mm x 38.1mm).