Продукція > SR PASSIVES > CP-790UH-50-50-3
CP-790UH-50-50-3
CP-790UH-50-50-3 SR PASSIVES
CP-790UH-50-50-3.PDF
Виробник: SR PASSIVES
Category: RF antennas
Description: Antenna; RFID; 125kHz; Body dim: 53x53x3.4mm; 790uH
Frequency: 125kHz
Usable dimensions: 50x50x3.4mm
Body dimensions: 53x53x3.4mm
Kind of antenna: RFID
Type of communications modules accessories: antenna
Inductance: 790µH
на замовлення 18 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: RF antennas, Description: Antenna; RFID; 125kHz; Body dim: 53x53x3.4mm; 790uH, Frequency: 125kHz, Usable dimensions: 50x50x3.4mm, Body dimensions: 53x53x3.4mm, Kind of antenna: RFID, Type of communications modules accessories: antenna, Inductance: 790µH.