CP-950UH-ID23
CP-950UH-ID23 SR PASSIVES
CP-950UH-ID23.PDF
Виробник: SR PASSIVES
Category: RF antennas
Description: Antenna; RFID; 125kHz; Øout: 28mm; Øint: 24mm; H: 3mm; 950uH
Frequency: 125kHz
Internal diameter: 24mm
Outside diameter: 28mm
Kind of antenna: RFID
Type of communications modules accessories: antenna
Inductance: 0.95mH
Height: 3mm
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: RF antennas, Description: Antenna; RFID; 125kHz; Øout: 28mm; Øint: 24mm; H: 3mm; 950uH, Frequency: 125kHz, Internal diameter: 24mm, Outside diameter: 28mm, Kind of antenna: RFID, Type of communications modules accessories: antenna, Inductance: 0.95mH, Height: 3mm.