CP-AT-10-150V
CP-AT-10-150V Sprague Atom
Виробник: Sprague Atom
Description: CAP ALUM 10UF 150V AXIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Can
Mounting Type: Through Hole
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 150 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 10UF 150V AXIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Can, Mounting Type: Through Hole, Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 150 V.