CP-AT-10-500V
CP-AT-10-500V Sprague Atom
Виробник: Sprague Atom
Description: CAP ALUM 10UF 500V AXIAL
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 500 V
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 10UF 500V AXIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 500 V.