Продукція > SPRAGUE ATOM > CP-AT-100-100V
CP-AT-100-100V
CP-AT-100-100V Sprague Atom
Виробник: Sprague Atom
Description: CAP ALUM 100UF 100V AXIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 100 V
на замовлення 59 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 100UF 100V AXIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 100 V.