Продукція > SPRAGUE ATOM > CP-AT-100-350V
CP-AT-100-350V
CP-AT-100-350V Sprague Atom
Виробник: Sprague Atom
Description: CAP ALUM 100UF 350V AXIAL
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 350 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 100UF 350V AXIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 350 V.