CP-AT-16-475V
CP-AT-16-475V Sprague Atom
Виробник: Sprague Atom
Description: CAP ALUM 16UF 475V AXIAL
Part Status: Active
Capacitance: 16 µF
Voltage - Rated: 475 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 16UF 475V AXIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Part Status: Active, Capacitance: 16 µF, Voltage - Rated: 475 V.