CP-AT-20-600V
CP-AT-20-600V Sprague Atom
Виробник: Sprague Atom
Description: CAP ALUM 20UF 600V AXIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Part Status: Active
Capacitance: 20 µF
Voltage - Rated: 600 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 20UF 600V AXIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Part Status: Active, Capacitance: 20 µF, Voltage - Rated: 600 V.