CP-AT-25-50V
CP-AT-25-50V Sprague Atom
Виробник: Sprague Atom
Description: CAP ALUM 25UF 50V AXIAL
Part Status: Active
Capacitance: 25 µF
Voltage - Rated: 50 V
на замовлення 106 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 25UF 50V AXIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Part Status: Active, Capacitance: 25 µF, Voltage - Rated: 50 V.