CP-AT-250-25V
CP-AT-250-25V Sprague Atom
Виробник: Sprague Atom
Description: CAP ALUM 250UF 25V AXIAL
Part Status: Active
Capacitance: 250 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 109 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 250UF 25V AXIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Part Status: Active, Capacitance: 250 µF, Voltage - Rated: 25 V.