CP-AT-30-500V
CP-AT-30-500V Sprague Atom
Виробник: Sprague Atom
Description: CAP ALUM 30UF 500V AXIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Part Status: Active
Capacitance: 30 µF
Voltage - Rated: 500 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 30UF 500V AXIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Part Status: Active, Capacitance: 30 µF, Voltage - Rated: 500 V.