CP-AT-40-500V
CP-AT-40-500V Sprague Atom
Виробник: Sprague Atom
Description: CAP ALUM 40UF 500V AXIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Part Status: Active
Capacitance: 40 µF
Voltage - Rated: 500 V
на замовлення 39 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 40UF 500V AXIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Part Status: Active, Capacitance: 40 µF, Voltage - Rated: 500 V.