CP-AT-50-50V
CP-AT-50-50V Sprague Atom
Виробник: Sprague Atom
Description: CAP ALUM 50UF 50V AXIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Part Status: Active
Capacitance: 50 µF
Voltage - Rated: 50 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 50UF 50V AXIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Part Status: Active, Capacitance: 50 µF, Voltage - Rated: 50 V.