CP-AT-8-150V
CP-AT-8-150V Sprague Atom
Виробник: Sprague Atom
Description: CAP ALUM 8UF 150V AXIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Part Status: Active
Capacitance: 8 µF
Voltage - Rated: 150 V
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 8UF 150V AXIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Part Status: Active, Capacitance: 8 µF, Voltage - Rated: 150 V.