CP-AT-80-450V
CP-AT-80-450V Sprague Atom
Виробник: Sprague Atom
Description: CAP ALUM 80UF 450V AXIAL
Part Status: Active
Capacitance: 80 µF
Voltage - Rated: 450 V
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 80UF 450V AXIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Part Status: Active, Capacitance: 80 µF, Voltage - Rated: 450 V.