Продукція > VISHAY DALE > CP0002625R0JB14
CP0002625R0JB14
CP0002625R0JB14 Vishay Dale
cp.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 625 OHM 2W 5% AXIAL
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.687" L x 0.250" W (17.46mm x 6.35mm)
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 625 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 625 OHM 2W 5% AXIAL, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.687" L x 0.250" W (17.46mm x 6.35mm), Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 625 Ohms.