Продукція > VISHAY DALE > CP0002R1000JE14
CP0002R1000JE14
CP0002R1000JE14 Vishay Dale
cp.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.1 OHM 2W 5% AXIAL
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±600ppm/°C
Size / Dimension: 0.687" L x 0.250" W (17.46mm x 6.35mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 100 mOhms
Написати відгук
Description: RES 0.1 OHM 2W 5% AXIAL, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±600ppm/°C, Size / Dimension: 0.687" L x 0.250" W (17.46mm x 6.35mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 100 mOhms.