Продукція > VISHAY DALE > CP000333R00KE66
CP000333R00KE66
CP000333R00KE66 Vishay Dale
cphivol.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 33 OHM 3W 10% AXIAL
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±10%
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±400ppm/°C
Size / Dimension: 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 33 Ohms
Написати відгук
Description: RES 33 OHM 3W 10% AXIAL, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±10%, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±400ppm/°C, Size / Dimension: 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 33 Ohms.