Продукція > VISHAY DALE > CP0005180R0KE14
CP0005180R0KE14 Vishay Dale
cp.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 180 OHM 10% 5W AXIAL
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±10%
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.375" x 0.344" Rectangular x 0.875" L (9.52mm x 8.73mm x 22.22mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Obsolete
Resistance: 180 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 180 OHM 10% 5W AXIAL, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±10%, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.375" x 0.344" Rectangular x 0.875" L (9.52mm x 8.73mm x 22.22mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 180 Ohms.