Продукція > VISHAY DALE > CP000522R00KB14
CP000522R00KB14
CP000522R00KB14 Vishay Dale
cp.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 22 OHM 5W 10% AXIAL
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±10%
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Obsolete
Resistance: 22 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 22 OHM 5W 10% AXIAL, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±10%, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 22 Ohms.