Продукція > VISHAY DALE > CP0005270R0KE14
CP0005270R0KE14
CP0005270R0KE14 Vishay Dale
cp.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 270 OHM 5W 10% AXIAL
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±10%
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Obsolete
Resistance: 270 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 270 OHM 5W 10% AXIAL, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±10%, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm), Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 270 Ohms.