CP100-40635
CP100-40635 Same Sky
cp100_40635.pdf
Виробник: Same Sky
Thermoelectric Peltier Modules peltier, 40 x 40 x 6.35 mm, 10 A, wire leads, arcTEC
на замовлення 58 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: PELTIER, 40 X 40 X 6.35 MM, 10 A, Packaging: Box, Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV, Size / Dimension: Square - 40.00mm L x 40.00mm W, Height: 6.35mm, Delta Tmax @ Th: 85°C @ 27°C, Qmax @ Th: 62.0W @ 27°C, Current - Max: 10 A, Voltage - Max: 16.1 V, Resistance: 1.36 Ohms, Number of Stages: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP100-40635 CP100-40635 Виробник : Same Sky (Formerly CUI Devices) Description: PELTIER, 40 X 40 X 6.35 MM, 10 A
Packaging: Box
Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Size / Dimension: Square - 40.00mm L x 40.00mm W
Height: 6.35mm
Delta Tmax @ Th: 85°C @ 27°C
Qmax @ Th: 62.0W @ 27°C
Current - Max: 10 A
Voltage - Max: 16.1 V
Resistance: 1.36 Ohms