CP10218A-20
CP10218A-20 Amtery Corporation
CP10218A-20%20Data%20Sheet.pdf
Виробник: Amtery Corporation
Description: 2 GHz - 18 GHz, 20 dB Coupling
Packaging: Box
Package / Case: Module, SMA Connectors
Frequency: 2GHz ~ 18GHz
Insertion Loss: 0.5dB
Applications: General Purpose
Power - Max: 20W
Coupling Factor: 20dB
Coupler Type: Standard
Isolation: 42dB
Return Loss: 26dB
Supplier Device Package: Module
Part Status: Active
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2 GHz - 18 GHz, 20 dB Coupling, Packaging: Box, Package / Case: Module, SMA Connectors, Frequency: 2GHz ~ 18GHz, Insertion Loss: 0.5dB, Applications: General Purpose, Power - Max: 20W, Coupling Factor: 20dB, Coupler Type: Standard, Isolation: 42dB, Return Loss: 26dB, Supplier Device Package: Module, Part Status: Active.