CP10710P150-20
CP10710P150-20 Amtery Corporation
CP10710P150-20%20Data%20Sheet.pdf
Виробник: Amtery Corporation
Description: 7 GHz - 10 GHz, 20 dB Coupling
Packaging: Box
Package / Case: Module, SMA Connectors
Frequency: 7GHz ~ 10GHz
Insertion Loss: 0.35dB
Applications: General Purpose
Power - Max: 150W
Coupling Factor: 20dB
Coupler Type: Standard
Isolation: 40dB
Return Loss: 23dB
Supplier Device Package: Module
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: 7 GHz - 10 GHz, 20 dB Coupling, Packaging: Box, Package / Case: Module, SMA Connectors, Frequency: 7GHz ~ 10GHz, Insertion Loss: 0.35dB, Applications: General Purpose, Power - Max: 150W, Coupling Factor: 20dB, Coupler Type: Standard, Isolation: 40dB, Return Loss: 23dB, Supplier Device Package: Module, Part Status: Active.