CP126-4033
CP126-4033 Same Sky
cp126_4033.pdf
Виробник: Same Sky
Thermoelectric Peltier Modules peltier, 40 x 40 x 3.3 mm, 12.6 A, wire leads
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: PELTIER, 40 X 40 X 3.3 MM, 12.6, Features: Lead Wires, Sealed, Packaging: Box, Size / Dimension: Square - 40.00mm L x 40.00mm W, Type: TEC (Thermoelectric Cooler), Height: 3.30mm, Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C, Qmax @ Th: 197.8W @ 27°C, Current - Max: 12.6 A, Voltage - Max: 25 V, Resistance: 1.53 Ohms, Number of Stages: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP126-4033 CP126-4033 Виробник : Same Sky (Formerly CUI Devices) cp126-4033.pdf Description: PELTIER, 40 X 40 X 3.3 MM, 12.6
Features: Lead Wires, Sealed
Packaging: Box
Size / Dimension: Square - 40.00mm L x 40.00mm W
Type: TEC (Thermoelectric Cooler)
Height: 3.30mm
Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C
Qmax @ Th: 197.8W @ 27°C
Current - Max: 12.6 A
Voltage - Max: 25 V
Resistance: 1.53 Ohms