CP130-40317
CP130-40317 Same Sky (Formerly CUI Devices)
cp130-40317.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: PELTIER, 40 X 40 X 3.17 MM, 13 A
Packaging: Box
Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Size / Dimension: Square - 40.00mm L x 40.00mm W
Height: 3.17mm
Delta Tmax @ Th: 68°C @ 27°C
Qmax @ Th: 183.0W @ 27°C
Current - Max: 13 A
Voltage - Max: 24.1 V
Resistance: 1.4 Ohms
Number of Stages: 1
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: PELTIER, 40 X 40 X 3.17 MM, 13 A, Packaging: Box, Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV, Size / Dimension: Square - 40.00mm L x 40.00mm W, Height: 3.17mm, Delta Tmax @ Th: 68°C @ 27°C, Qmax @ Th: 183.0W @ 27°C, Current - Max: 13 A, Voltage - Max: 24.1 V, Resistance: 1.4 Ohms, Number of Stages: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP130-40317 CP130-40317 Виробник : Same Sky cp130_40317.pdf Thermoelectric Peltier Modules peltier, 40 x 40 x 3.17 mm, 13 A, wire leads, arcTEC