Продукція > 3M > CP2-HB125-E1-KR
CP2-HB125-E1-KR
CP2-HB125-E1-KR 3M
3mtm-cp2-press-fit-header-ts2267.pdf
Виробник: 3M
Description: CONN HEADER 125POS 2MM PRESS-FIT
Packaging: Bulk
Connector Type: Header, Male Pins
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 125
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Number of Rows: 5
Number of Positions Loaded: All
Termination: Press-Fit
Connector Usage: CompactPCI Hot Swap
Connector Style: B 25
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
на замовлення 530 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER 125POS 2MM PRESS-FIT, Packaging: Bulk, Connector Type: Header, Male Pins, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 125, Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 5, Number of Positions Loaded: All, Termination: Press-Fit, Connector Usage: CompactPCI Hot Swap, Connector Style: B 25, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm).