Продукція > 3M > CP2-HC055-E1-FJ
CP2-HC055-E1-FJ
CP2-HC055-E1-FJ 3M
3mtm-metpaktmcp2press-fithdr-typec-55-signal-cnts-ts2034.pdf
Виробник: 3M
Description: CONN HEADER 55POS 2MM PRESS-FIT
Packaging: Bulk
Connector Type: Header, Male Pins
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 55
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Number of Rows: 5
Number of Positions Loaded: All
Termination: Press-Fit
Connector Usage: CompactPCI
Connector Style: C 11
Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm)
Part Status: Obsolete
Написати відгук
Description: CONN HEADER 55POS 2MM PRESS-FIT, Packaging: Bulk, Connector Type: Header, Male Pins, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 55, Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 5, Number of Positions Loaded: All, Termination: Press-Fit, Connector Usage: CompactPCI, Connector Style: C 11, Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Part Status: Obsolete.