Продукція > 3M > CP2-HDE200-E1-KR
CP2-HDE200-E1-KR
CP2-HDE200-E1-KR 3M
Виробник: 3M
Description: CONN HEADER 2MM PRESS-FIT
Packaging: Bulk
Connector Type: Header, Male Pins
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Number of Positions Loaded: All
Termination: Press-Fit
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Part Status: Active
Написати відгук
Description: CONN HEADER 2MM PRESS-FIT, Packaging: Bulk, Connector Type: Header, Male Pins, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Positions Loaded: All, Termination: Press-Fit, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Part Status: Active.