Продукція > 3M > CP2-SAB095-G1-KR
CP2-SAB095-G1-KR 3M
3mtm-cp2-press-fit-socket-ts2264.pdf
Виробник: 3M
Description: CONN RECEPT 95POS 2MM PRESS-FIT
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 95
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Number of Rows: 5
Number of Positions Loaded: All
Termination: Press-Fit
Connector Usage: CompactPCI
Connector Style: AB 19
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Part Status: Active
Написати відгук
Description: CONN RECEPT 95POS 2MM PRESS-FIT, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 95, Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 5, Number of Positions Loaded: All, Termination: Press-Fit, Connector Usage: CompactPCI, Connector Style: AB 19, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Part Status: Active.