Продукція > 3M > CP2-SAB110-G1-KR
CP2-SAB110-G1-KR 3M
3mtm-cp2-press-fit-socket-ts2268.pdf
Виробник: 3M
Description: CONN RECEPT 110POS 2MM PRESS-FIT
Number of Positions: 110
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Number of Rows: 5
Number of Positions Loaded: All
Termination: Press-Fit
Connector Usage: CompactPCI
Connector Style: AB 22
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RECEPT 110POS 2MM PRESS-FIT, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 110, Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 5, Number of Positions Loaded: All, Termination: Press-Fit, Connector Usage: CompactPCI, Connector Style: AB 22, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm).