Продукція > OMNION POWER™ > CP2000AC48TEZ-FB2
CP2000AC48TEZ-FB2
CP2000AC48TEZ-FB2 OmniOn Power™
CP2000AC48TEZ-FB2?TNR=Data%20Sheets%7CCP2000AC48TEZ-FB2%7CPDF
Виробник: OmniOn Power™
Description: AC/DC CONVERTER 48V 2000W
Packaging: Box
Power (Watts): 2000W
Features: Adjustable Output, I2C Interface, Load Sharing, PMBus™, Remote On/Off, Standby Output
Size / Dimension: 13.85" L x 4.00" W x 1.63" H (351.8mm x 101.6mm x 41.4mm)
Mounting Type: Rack Mount
Voltage - Input: 90 ~ 265 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 55°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Efficiency: 95%
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 60950-1
Current - Output 1: 43.3 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 48V 2000W, Packaging: Box, Power (Watts): 2000W, Features: Adjustable Output, I2C Interface, Load Sharing, PMBus™, Remote On/Off, Standby Output, Size / Dimension: 13.85" L x 4.00" W x 1.63" H (351.8mm x 101.6mm x 41.4mm), Mounting Type: Rack Mount, Voltage - Input: 90 ~ 265 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 55°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Efficiency: 95%, Voltage - Output 1: 48V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 60950-1, Current - Output 1: 43.3 A.