CP20020A-20
CP20020A-20 Amtery Corporation
CP20020A-20%20Data%20Sheet.pdf
Виробник: Amtery Corporation
Description: 0.5 GHz - 20 GHz, 20 dB Coupling
Packaging: Box
Package / Case: Module, SMA Connectors
Frequency: 500MHz ~ 20GHz
Insertion Loss: 1.4dB
Applications: General Purpose
Power - Max: 20W
Coupling Factor: 20dB
Coupler Type: Standard
Isolation: 37dB
Return Loss: 18dB
Supplier Device Package: Module
Part Status: Active
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: 0.5 GHz - 20 GHz, 20 dB Coupling, Packaging: Box, Package / Case: Module, SMA Connectors, Frequency: 500MHz ~ 20GHz, Insertion Loss: 1.4dB, Applications: General Purpose, Power - Max: 20W, Coupling Factor: 20dB, Coupler Type: Standard, Isolation: 37dB, Return Loss: 18dB, Supplier Device Package: Module, Part Status: Active.