Продукція > HARRIS > CP82C54-10
CP82C54-10 HARRIS
82c54-datasheet
Виробник: HARRIS
09+ DIP-24
на замовлення 1131 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC OSC PROG TIMER 10MHZ 24DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 24-DIP (0.600", 15.24mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 10MHz, Type: Programmable Timer, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Supplier Device Package: 24-PDIP, Part Status: Obsolete, Current - Supply: 10 mA.
Інші пропозиції CP82C54-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP82C5410 Виробник : INTERSIL
CP82C54-10 CP82C54-10 Виробник : Renesas Electronics Corporation 82c54-datasheet Description: IC OSC PROG TIMER 10MHZ 24DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 24-DIP (0.600", 15.24mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 10MHz
Type: Programmable Timer
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Supplier Device Package: 24-PDIP
Part Status: Obsolete
Current - Supply: 10 mA