CPC15A36N
CPC15A36N Semiconductor Circuits, Inc.
CPC_4-1_Brief_R1.pdf
Виробник: Semiconductor Circuits, Inc.
Description: DC/DC CONVERTER 5V 75W
Packaging: Tray
Power (Watts): 75W
Size / Dimension: 3.50" L x 2.50" W x 1.50" H (88.9mm x 63.5mm x 38.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 72V
Efficiency: 91%
Current - Output (Max): 15A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 5V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 5V 75W, Packaging: Tray, Power (Watts): 75W, Size / Dimension: 3.50" L x 2.50" W x 1.50" H (88.9mm x 63.5mm x 38.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 72V, Efficiency: 91%, Current - Output (Max): 15A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 5V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.