Продукція > CODACA > CPEA3635L-950MC
CPEA3635L-950MC
CPEA3635L-950MC CODACA
CPEA3635L.pdf
Виробник: CODACA
Description: FIXED IND 95UH 32A 7.41 MOHM TH
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Features: Flat Wire, High Current
Package / Case: Vertical, 2 PC Pin
Size / Dimension: 1.437" L x 1.405" W (36.50mm x 35.69mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 7.41mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 14.5A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 1.346" (34.20mm)
Inductance: 95 µH
Current Rating (Amps): 32 A
на замовлення 20 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 95UH 32A 7.41 MOHM TH, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Features: Flat Wire, High Current, Package / Case: Vertical, 2 PC Pin, Size / Dimension: 1.437" L x 1.405" W (36.50mm x 35.69mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 7.41mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 14.5A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 1.346" (34.20mm), Inductance: 95 µH, Current Rating (Amps): 32 A.