CPI-42533C-120
CPI-42533C-120 Same Sky (Formerly CUI Devices)
cpi-42533c-120.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: BUZZER PIEZO 12V 42.50MM PNL MNT
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.673" Dia (42.50mm)
Mounting Type: Panel Mount
Frequency: 2.8kHz
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 87dB @ 12V, 30cm
Current - Supply: 11mA, 13mA
Input Type: DC
Operating Mode: Pin Selectable
Voltage Range: 6 ~ 28V
Technology: Piezo
Termination: Wire Leads
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 1.319" (33.50mm)
Voltage - Rated: 12 V
на замовлення 251 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER PIEZO 12V 42.50MM PNL MNT, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.673" Dia (42.50mm), Mounting Type: Panel Mount, Frequency: 2.8kHz, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 87dB @ 12V, 30cm, Current - Supply: 11mA, 13mA, Input Type: DC, Operating Mode: Pin Selectable, Voltage Range: 6 ~ 28V, Technology: Piezo, Termination: Wire Leads, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 1.319" (33.50mm), Voltage - Rated: 12 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CPI-42533C-120 CPI-42533C-120 Виробник : CUI Devices cpi_42533c_120-1778075.pdf Piezo Buzzers & Audio Indicators Buzzer 42.5mm rnd 2.8kHz 12V TH