CPI0806J1R0R-10 Laird-Signal Integrity Products
CPI0806J1R0R-10.pdf
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 1UH 1.4A 160 MOHM SMD
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук