Продукція > VISHAY DALE > CPL05R0470JE14
CPL05R0470JE14
CPL05R0470JE14 Vishay Dale
cpl.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.047 OHM 5W 5% AXIAL
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 47 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.047 OHM 5W 5% AXIAL, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 47 mOhms.