Продукція > VISHAY DALE > CPL07R0100JE143
CPL07R0100JE143
CPL07R0100JE143 Vishay Dale
cpl.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.01 OHM 7W 5% AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 1.391" L x 0.375" W (35.32mm x 9.52mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Part Status: Obsolete
Resistance: 10 mOhms
Написати відгук
Description: RES 0.01 OHM 7W 5% AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 7W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 1.391" L x 0.375" W (35.32mm x 9.52mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 10 mOhms.