CPM-12R0L505R-TW
CPM-12R0L505R-TW CDA (Zhifengwei Technology)
Bus_Elx_DS_4089_CPM_Series.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: 12V 5F 28X28X32 T/DA EDLC
Tolerance: ±20%
Packaging: Box
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 1.142" L x 1.142" W (29.00mm x 29.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 132mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm)
Capacitance: 5 F
Voltage - Rated: 12 V
на замовлення 220 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 12V 5F 28X28X32 T/DA EDLC, Tolerance: ±20%, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 1.142" L x 1.142" W (29.00mm x 29.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 132mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm), Capacitance: 5 F, Voltage - Rated: 12 V.