CPP20A48
CPP20A48 Semiconductor Circuits, Inc.
CPP_2-1_Brief_R1.pdf
Виробник: Semiconductor Circuits, Inc.
Description: DC/DC CONVERTER 5V 100W
Packaging: Tray
Power (Watts): 100W
Size / Dimension: 2.00" L x 2.00" W x 1.20" H (50.8mm x 50.8mm x 30.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 93%
Current - Output (Max): 20A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 5V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 5V 100W, Packaging: Tray, Power (Watts): 100W, Size / Dimension: 2.00" L x 2.00" W x 1.20" H (50.8mm x 50.8mm x 30.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 93%, Current - Output (Max): 20A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 5V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.